Szybki kontakt:   [email protected]   +48 606 272 533   Czeladź      

O Becapri

Nazywam się Beata Bober.

Jestem wizażystką z dużym doświadczeniem i wieloletnią praktyką zawodową. Przygotowuję gwiazdy dla TV Polsat oraz TV Silesia. Stale współpracuję z wieloma firmami.

Swoje doświadczenie jako wizażystka zdobyłam uczestnicząc w licznych sesjach zdjęciowych, pokazach mody, eventach, warsztatach oraz przygotowaniach Panien Młodych do Ślubu.

Oferuję profesjonalny makijaż:

Moje makijaże opierają się przede wszystkim na technice ołówkowej. Pracuję na kredkach takich firm jak LaCordi i CascadaOf Colours. Technika ta pozwala uzyskać niezwykle precyzyjną formę oka. Można w ten sposób stworzyć makijaż artystyczny jak i bardzo naturalny. Technikę ołówkową w makijażu stosuję od kilku lat, jednak w czerwcu 2015 udało mi się tą technikę jeszcze bardziej udoskonalić uczestnicząc w szkoleniu z wyjątkową Mistrzynią Świata Ukrainką Svetlaną Viznuk. Więcej na ten temat na moim blogu KLIK

Pracuję wyłącznie na  eksluzywnych, profesjonalnych kosmetykach najwyższej jakości. Firmy kosmetyczne goszczące w moim kufrze to głównie MAC, Make Up Atelier Paris oraz Make Up For Ever. Posiadam także wyszukane i sprawdzone perełki luksusowych firm m.in. Dior, Chanel, Clinique, Smashbox i in.  To dzięki nim uzyskuję naturalny, wyjątkowo trwały i zarazem bardzo efektowny makijaż. Kosmetyki są indywidualnie dobierane do typu cery. Każdy makijaż jest skrupulatnie dopasowywany do typu urody i charakteru klientki oraz jej upodobań.

Dbam o świeżość i jakość kosmetyków w moim kufrze,dzięki czemu są one zawsze trwałe i wodoodporne.

Wykonuję makijaż zarówno tradycyjny jak i metodą natryskową (Airbrush).

Makijaże wykonuję u siebie w Czeladzi oraz z możliwością dojazdu do domu klientki. Szczegóły poniżej w cenniku.

Pracuję na terenie całego śląska ze szczególnym uwzględnieniem takich miast jak: Katowice, Sosnowiec, Czeladź, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Bytom, Chorzów, Świętochłowice, Mysłowice, Wojkowice i pobliskie dzielnice.

 

Z wyjątkową starannością dbam o higienę podczas mojej pracy. Zawsze przed podejściem do klientki dezynfekuję ręce, które służą mi  m.in. do oceny typu cery. Wszystkie pędzle są prane i dezynfekowane. Posiadam w swojej kolekcji taką ilość pędzli (2 pasy), że nie ma opcji użycia pędzla, którym była malowana przed chwilką inna klientka. Cienie są na bieżąco dezynfekowane specjalnym do tego celu przeznaczonym preparatem. Do tuszu do rzęs stosuję jednorazowe szczoteczki, zawsze temperuję kredki przed użyciem a podkład , jeśli nakładam gąbeczką, to tylko jednorazową.

 

 

Zachęcam do zapoznania się z ofertą cenową makijaży KLIK

 

Posiadam także spore doświadczenie fotograficzne, gdyż wszystko zaczęło się właśnie od fotografii. Posiadam na swoim koncie liczne sesje zdjęciowe dla klientów indywidualnych oraz na zlecenia firm. Specjalizuję się w fotografii studyjnej, plenerowej oraz ślubnej. Posiadam własne studio fotograficzne oraz profesjonalny sprzęt. Fotografią zajmuję się od 2004roku.

 

Kim jesteśmy?

Firma BECAPRI oferuje Państwu profesjonalny Makijaż Ślubny Wieczorowy Okolicznościowy oraz Fotografię Ślubną

Becapri © 2015 All rights reserved. Tworzenie stron www ZYREX