Szybki kontakt:   [email protected]   +48 606 272 533   Czeladź      

Warsztaty Aktu Ninoveron

Witajcie Kochani!

Wiem, wiem… zaniedbałam Was, ale to przez to, iż walczyłam z generalnym remontem mieszkania i czasu naprawdę brakowało.

Niemniej jednak miałam przyjemność uczestniczyć w przygotowaniach modelek do Warsztatów Aktu z NinoVeronem.

To były niezwykłe dziewczyny, piękne, zgrabne,bardzo bardzo sympatyczne, a do tego posiadające na swoim koncie wiele publikacji w takich magazynach jak CKM, Playboy i in.

Angelika…

Angelika, mieszka niedaleko Bydgoszczy. Modelingiem zajmuje się od około 4lat. Jej początkowa chęć realizacji marzenia jedynie dla zabawy, stała się integralną częścią życia. Dotychczas uczestniczyła w wielu różnych projektach jak lookbooki, kalendarze, katalogi, warsztaty fotograficzne, pokazy, stocki, ma na swoim koncie również kilka publikacji w magazynach takich jak Logo (sierpień2011), Eksmagazyn (nr.15/2013), CKM (sierpień2012 i maj 2013). Pracuje także jako hostessa, jest ambasadorką Moet i Miss Moto 2014.

Przykładowe projekty: lookbook dla firmy Ambigante, Volcano, kalendarz dla Baus, NTT system, Miss Speedway, pokaz – Zień, katalog dla Fabio, Arsen Amber, okładka Ckm

więcej zdjęć Angeliki znajdziecie na jej profilu na MM:

http://www.maxmodels.pl/modelka-hernameisnicole.html

Agnieszka Szczepańska

Jej osiągnięcia i publikacje zajmują tyle miejsca, że nie będę tutaj wszystkich wymieniał ale jeśli ktoś jest ciekawy to takie informacje znajdzie na stronie Agnieszki: http://agnieszkasz.wix.com/agyy#!about/c14qb

oraz na jej FP Agi –https://www.facebook.com/AgnieszkaSzczepanskaFotomodelka

a więcej zdjęć Agnieszki można znaleźć na MM:

http://www.maxmodels.pl/modelka-xagyx.html

Marta Szulc

Marta „Enigma” Szulc – zaczęła pozować 6 lat temu a sztukę aktu pokochała po dwóch latach pracy przed obiektywem. Pod okiem Andrzeja Frankowskiego rozwinęła skrzydła i zaczęła pozować na warsztatach – najpierw u samego Fetisha, potem w Złodziejewie oraz u Gregora Laubscha i u Bartka „NinoVerona”. Na swoim koncie ma publikacje w dwóch albumach (Andrzeja „Fetisha” Frankowskiego oraz Gregora Laubscha) a obecnie można Martę zobaczyć w marcowym magazynie Playboya z wyróżnionymi zdjęciami. Jak sama mawia: „W kobiecie najważniejsza jest ZMYSŁOWOŚĆ”

Zapraszam do skorzystania z moich usług!

Kontakt

Kim jesteśmy?

Firma BECAPRI oferuje Państwu profesjonalny Makijaż Ślubny Wieczorowy Okolicznościowy oraz Fotografię Ślubną

Becapri © 2015 All rights reserved. Tworzenie stron www ZYREX